Hot-line HZT Technik

+420 778 75 00 75

S E R V I S

Kontaktni adresa

HZT Technik - servis, a.s.
11. května 136

Milín

262 31

Česká republika


IČO: 01576321

DIČ: CZ01576321

+420 382 593 391
+420 382 593 123
+420 382 593 123
+420 777 647 350
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné od 1.1.2018

ke stažení ZDE

ISO 9001

 

HZT Technik - servis, a.s.

Váš partner v prodeji a servisu hospodářské a zemědělské techniky

 
 

Firma Trioliet byla založena v roce 1950 třemi bratry Lietovími v Purmerendu. V roce 1958 byla firma převzata společností Mullos a byla přejmenována na Trioliet Mullos. Postupem času se firma začala specializovat na výrobu strojů pro krmení skotu. Rok 2005 a 2006 začala firma Trioliet vyrábět samochodný krmný míchací vůz a automatickou krmnou linku. Již následující rok, tedy 2007, se dostala firmě opět pod vedení rodiny Lietů.

 

Krmné míchací vozy

bez nakládání

Krmné míchací vozy 

s nakládáním

 

 

Samochodné krmné míchací vozy

TRIOTRAC a SMARTRAC

Automatické krmné linky

TRIOMATIC T30 a T40

 

 

 

 

 

 

 
 

 

                        

 

 

Návrat zpět

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Samochodný krmný vůz SMARTRAC

SMARTRAC vychází z koncepce léty ověřeného krmného vozu Trioliet GIGANT s nakládáním krmiva pomocí vyřezávacího štítu v zadní části stroje. Tento způsob nakládání krmiva je energeticky minimálně náročný. Zároveň zaručuje nízké ztráty krmiva při zachováním pevné a hladké struktury čela silážní jámy.

Díky teleskopickému provedení nakládacího ramene lze dosáhnou při nakládání krmiva do výšky až 4,5 m. Tak je zaručeno i rychlé a přesné naložení krmných komponent. Průjezdná výška u tohoto provedení Smartracu činí pouhých 2,7 m.

Velmi nízké náklady na pohonné hmoty jsou dosaženy díky vyřezávacímu systému nakládání krmiva a mechanickému pohonu míchacího šneku a pojezdu. Provoz Smartracu je tak velmi úsporný a ekonomický.

 

 

Dobrou viditelnost pro obsluhu při nakládání krmiva v zadní části stroje zajišťuje otočná sedačka s ovládání v kabině řidiče. Obsluha tak má vždy dokonalý výhled a přehled o průběhu nakládání. Komfort pro řidiče pak zvyšuje prostorná a pohodlná kabina vybavená klimatizací. Kamera v zadní části Smartracu dává řidiči přehled o dění v zadní části stroje Ovládání stroje je velice jednoduché pomocí multifunkčního joysticku.

 

Základní sériová výbava:

-          mechanický pohon pojezdu s dvoustupňovým řazením pod zatížením (dopředu) a elektrohydraulické ovládání změny směru jízdy také pod zatížením

-           vyřezávací štít ve tvaru „U“ s velmi vysokou kapacitou vyřezávání

-          teleskopický vyřezávací samonakládací systém s dosahem 4,5m

-          mechanický pohon míchacího šneku se dvěma rychlostmi otáček 24 a 46 ot. /min.

-          vertikální míchací šnek Twin-Stream s řezacími noži Trioform

-          vyprazdňování pomocí gumového příčného dopravníku na obě strany

-          sedadlo řidiče včetně ovládání otočné až o 180° pro optimální výhled při nakládání

-          dieselmotor JCB 4-válec 56kW (76PS)

-          komfortní kabina včetně topení, přípravou pro rádio, stěračem vpředu i vzadu

-          osvětlení stroje

 

 

  

 

Návrat zpět

Triomix S1

Triomix S1, 800 - 1200

Jednošnekové vertikální krmné míchací vozy s vlastním nakládáním pomocí vykusovací kapsy s pasivním ostřím. Vozy pod tímto označením jsou vyráběny ve velikostech 8, 10 a 12 m3.

Vysoce dimenzovaná konstrukce vykusovací kapsy zaručuje kvalitní oddělení požadovaného množství nejen sena a slámy ale také siláže a senáže. Vyskladnění optimálně promíchané krmné dávky zajišťuje příčně uložený pryžový dopravníkový pás.

Číst dál: Triomix S1

Triomix S2

Triomix S2  1200 - 2000

Dvoušnekové provedení vertikálních krmných míchacích vozů s vlastním nakládáním pomocí vykusovací kapsy s pasivním ostřím. Vozy pod tímto označením jsou vyráběny ve velikostech 12, 16 a 20 m3.

Vysoce dimenzovaná konstrukce vykusovací kapsy zaručuje kvalitní oddělení požadovaného množství nejen sena a slámy ale také siláže a senáže. Vyskladnění optimálně promíchané krmné dávky zajišťuje příčně uložený pryžový dopravníkový pás. Dobré jízdní vlastnosti při přepravě jsou dosaženy použitím tandemové nápravy.

Číst dál: Triomix S2

Triomix

Triomix 1200 - 2000

Dvoušnekové provedení vertikálních krmných míchacích vozů s vlastním nakládáním pomocí vykusovací kapsy s aktivními protiběžnýmy břity. Vozy pod tímto označením jsou vyráběny ve velikostech 12, 16 a 20 m3.

Vysoce dimenzovaná konstrukce vykusovací kapsy zaručuje kvalitní oddělení požadovaného množství nejen sena a slámy ale také siláže a senáže. Vyskladnění optimálně promíchané krmné dávky zajišťuje příčně uložený pryžový dopravníkový pás. Dobré jízdní vlastnosti při přepravě jsou dosaženy použitím tandemové nápravy.

Číst dál: Triomix

Stacionární míchárny STAT

Stacionární míchárny Trioliet jsou určeny pro kvalitní promíchání biologických materiálů určených k dalšímu zpracování v bioplinových stanicích, kompostárnách, spalovnách atd. Míchárny mohou být poháněny el. proudem přez frekvenční měnič nebo stacionárním spalovacím motorem. Velikost míchací vany a počet míchacích šneků je dán jen požadavkem zákazníka a náročností projektu. Ke každé stacionární míchárně je dodávána váha zobrazující aktuální váhu v míchárně a je schopná odesílat údaj o váze do externího počítače. Dávkování je možné ovládat ručně nebo automaticky.

 

Prospekt ZDE

 

 

Pro dávkování namíchané biomasy do fermentorů používá firma Trioliet 4 způsoby.

Díky široké variabilitě je stacionární míchárna Trioliet vhodná pro všechny technologie výstavby bioplynových stanic.


1) Plnění stropem fermentoru

 

- dávkovač umístěn na stropě fermentoru, plnění do fermentoru pomocí šikého šneku.

2) Stranové plnění

- dávkovač je umístěn vedle fermentoru poblíž hladiny, plnění do fermentoru pomocí šikmého šneku.

3) Horní plnění

 

- dávkovač je umístěn vedle fermentoru, plnění do fermentoru pomocí soustavy šneků.

4) Plnění čerpáním pomocí systému Quic Mix

- dávkovač umístěn na libovolném místě v okolí fermentoru, substrát se po zředění digestátem nebo kejdoučerpá přímo do fermentoru.


 

Firma HZT Technik, s.r.o. Vám také nabízí kopletní sortiment strojů pro linku ke zpracování bio-materiálu jako jsou teleskopické manipulátory, kloubové nakladače, velkooběmové vykusovače, aplikátory biologických zbytků a jiné.

 


 

Copyright © 2018 HZT Technik -servis, a.s.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
 

Nabídka zemědělských služeb

Pro bližší informace kontaktujte naše zástupce 
 
 
 
 
logo HZT

Přihlášení na stránky