Hot-line HZT Technik

+420 778 75 00 75

S E R V I S

Kontaktni adresa

HZT Technik - servis, a.s.
11. května 136

Milín

262 31

Česká republika


IČO: 01576321

DIČ: CZ01576321

+420 382 593 391
+420 382 593 123
+420 382 593 123
+420 777 647 350
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ISO 9001

 

HZT Technik - servis, a.s.

Váš partner v prodeji a servisu hospodářské a zemědělské techniky

 
 

II. noční show Krone a Tatra v ČR

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

V Bernarticích u Milevska se v podvečer 5.5.2017 uskutečnila  II. noční show Krone a Tatra v ČR, kterou pořádala společnost HZT Technik - servis a.s., Triol CZ a Krone. V průběhu večera byly k vidění ukázky práce strojů pro sklizeň a zpracování pícnin KRONE společně s ukázkami práce a možností vyzkoušení nových Tatra traktorů. V rámci této akce padl také jeden z českých rekordů a to "Nejvíce řezaček KRONE BIG X na jednom místě v ČR". 

Po setmění vystoupil se svou úchvatnou ohňovou show také fakýr a celý večer zakončil ohňostroj. 

Fotogalerii z průběhu celého večera si můžete prohlédnout na našem facebookovém profilu nebo zde....

 

 1. Video z celého průběhu noční show. 

 

2. Video z celého průběhu noční show. 

 

Jménem pořadatelů děkujeme všem návštěvníkům za účast. 

 

Jako na malém vlakovém nádraží

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Jako na vlakovém nádraží jsme si připadali během návštěvy rodinné firmy ve Vlčicích u Javorníka, kde je v provozu automatický krmicí systém Triomatic T 30. Nechybí kolejnice, výhybky, centrální řídicí systém a „vagony“, které přepravují krmivo na krmné stoly. Přehlédnout nešla ani červená čepice Jiřího Bečičky, jednatele tamní společnosti, který zvládá roli výpravčího nikoliv pomocí plácačky, ale tabletu. A s ním to umí i jeho sestra Lada Ptáčková. Právě instalace systému Triomatic ve Vlčicích je z více než stovky podobných nejrozsáhlejší na světě. Ať už jde o 800 krmených zvířat, délku dráhy, převýšení, či počet výhybek nebo robotů, které pracují nezávisle na sobě.

Celý článek byl zveřejněn v týdeníku Zemědělec 6/2017

Robotům je lidský faktor cizí

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Častější, přitom pravidelné krmení hospodářských zvířat správně sestavenou krmnou dávkou má příznivý vliv na jejich užitkovost, zdraví, kondici a dlouhověkost. Požadavek na efektivní krmení s nízkými provozními náklady ale narážel dlouhou dobu na technická omezení, a tím pádem na nevyzpytatelný lidský faktor. Obě omezující skutečnosti poslal na onen svět nizozemský výrobce krmicí techniky Trioliet, kterého na českém trhu zastupuje společnost HZT Technik-Servis. Jeho automatický krmicí systém Triomatic funguje bez vyšších nároků na práci a energii zcela samostatně při vysoké výkonnosti, přesnosti a kvalitě krmné dávky. 

Celý článek byl zveřejněn v týdeníku Zemědělec 5/2017

Trioliet vyhrál Eurotier Innovation Award 2016

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Trioliet vyhrál cenu EuroTier Innovation Award 2016 za nový řezací systém pro automatické krmení Triomatic T40 New Edition. Nezávislá porota vybrala za vítěze novou diskovou frézu z 251 přihlášených aplikací. Rozhodujícími faktory byla úspora energie, práce a nákladů, které mohou být s tímto systémem dosaženy. Nový řezací systém odděluje krmení velmi přesně a to při zachování jeho struktury. Kromě toho má nízké náklady na energii a údržbu.

Díky zjednodušení technického řešení může být průměrná spotřeba snížena až o 50%. Systém od Triolietu vyžaduje pouze 0,5 -1kWh na jedno naložení.  Ve srovnání se stávajícími systémy je to velmi málo. Náklady na údržbu jsou ve srovnání s předchozím systémem podstatně nižší. Řezací nože jsou také snadno vyměnitelné. Při výměně stačí povolit pouze 4 šrouby, vyměnit nůž a šrouby opět dotáhnout. Tak jednoduché, rychlé a levné je toto nové řešení.

 

 

Triomatic T40 New Edition je jednoduše automatický krmný systém s diskovými řezacími noži.

Výhody a přednosti tohoto řezání. Diskové řezací nože bez problémů oddělí krmení z bloku siláže nebo z balíku a to vše při zachování struktury krmiva. Kromě toho zůstává povrch řezu pevný, neporušený a nevykazuje žádné druhotné kvašení. Tak nedochází k žádným ztrátám a jsou tak zajištěny úpory nákladů.

Triomatic T40 New Edition, automatický krmný systém od Triolietu, s novým systémem řezání je možné vidět od 15. do 18. listopadu na výstavě EuroTier 2016 v německém Hannoveru.  EuroTier je přední světovou výstavou na které se uděluje Innovation Awardsjednou za 2 roky za pokrokové výrobky či řešení.

 

 

 

Podzimní akce TRIOLIET - Elektronické váhy zdarma

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Při nákupu taženého krmného míchacího vozu Trioliet obdržíte zdarma elektronický vážící systém v hodnotě cca 81 000,- Kč. Využijte tuto nabídku právě nyní.

Akce začíná od 21. září a bude trvat až do 21 prosince 2016.

 

 

Podmínky akce:

-          Tato akce platí pro všechny tažené krmné míchací vozy Trioliet (Solomix, Gigant, Triomix a Vertifeed), které budou objednány v období od 21. září do 21. prosince 2016.

-          Elektronické váhy se skládají z 3 váhových senzorů a ukazatele váhy Triotronic 2810V.

-          Slevu nelze vyplatit v hotovosti.

-          Trioliet si vyhrazuje právo přerušit nebo předčasně ukončit tuto podzimní akci nebo přizpůsobit či změnit podmínky akce.

-          Tato akce platí jen pro následující země: Německo, Rakousko, Švýcarsko, Česká republika, Nizozemsko, Belgie a Lucembursko.  

Copyright © 2017 HZT Technik -servis, a.s.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
 

Nabídka zemědělských služeb

Pro bližší informace kontaktujte naše zástupce 
 
 
logo HZT

Přihlášení na stránky